| GeorgeMihai a întrebat:

Din chrome plugins pot face ca sunetul sa se auda in toate boxele? De exemplu am sistem 5.1 iar cand ascult muzica pe net mi se aud decat doua, cu toate ca in winamp adica in pc mi se aud in toate, dar pe net cand ascult muzica mai ales pe youtube, se aud decat doua boxe.Se poate cumva seta sa se auda toate si din chrome plugins big grin? Dau Funda happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

E de ajuns sa reinstalezi Adobe Flash Player. Vezi aici dedtalii http://productforums.google.com/forum/#! topic/chrome/TLm5L6EDzP0

| GeorgeMihai explică (pentru neluL):

Multumesc boss chiar a functionat, multa sanatate >big grin

| neluL a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Cu placere! wave bye, bye