| Marius66544 a întrebat:

Dintre placa video Zotac GeForce GTX650 Synergy ed. 2GB DDR5 128Bit V2 si Placa video Asus AMD Radeon R7 250, 1024MB, GDDR5, 128bit, HDMI, DVI, VGA, Dust-Proof Fan care mi-o recomandati pentru gaming? Sau daca stiti voi una mai buna pana in 360 de lei. Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

În gaming nu depinde totul doar de placa video! Dacă ai un monitor 16:9, îți recomand AMD Radeon R7250.

| Marius66544 explică (pentru snzpaul):

Am o plasma Samsung conectata la calculator

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Marius66544):

Ia gtx fiindca te joci pe o rezolutie mare si te ajuta cei 2 gb memorie video

| Dvmasster1 a răspuns:

GTX650