| Mustache a întrebat:

Salut Tpu.Doresc sa imi fac un site si am facut o bara de navigare cu mai multe butoane.merge foarte bine,dar am o singura problema.
Ca sa ma dcuc pe pagina "Despre Noi" de exemplu,trebuie sa dau click pe scris, daca dau undeva in interiorul casutei ce delimiteaza butonul.
Ce trebuie sa adaug in program sa pot da click oriunde in casuta aceea|?
Funda

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pune link ul pe un buton sau pe un div nu direct pe text

| K0sti a răspuns:

Butonu ala poate sa fie poza! Cu tot cu scris! Si atunci ai rezolvat!

| SilverF8ith a răspuns:

Sau ataseaza linkul in felul urmator < a h r e f=" url " > tot continutul tau text imagine tabele div etc si oriunde se da clic va fi ling < / a > Bafta