| BlackHear7 a întrebat:

Exista vreun program care sa tina anumite procese inchise din backround?(pentru windows)Adica sa le aleg eu! Si nu prin task manager.

1 răspuns:
| Rainmaker a răspuns:

Salut BlackHear7!
Exista un anti-malware brazilian pe numele lui YAC.Are o functie prin care iti afiseaza in permanenta pe desktop cat la suta din resursele PC-ului tau sunt utuilizate. Dand dublu click pe acest contor de resurse, toate chestiile care se baga in seama singure si halesc din resurse, vor fi inchise.Pe mine ma ajuta mult!