| KLiNK a întrebat:

Ieri in timp ce se facea update la Windows 7 s-a luat curentul. Era pe la jumatatea update-ului. Azi am instalat toate update-urile care nu s-au instalat ieri. Este vreo problema daca s-a luat curentul fix atunci? Imi va afecta Windowsul? Tin sa mentionez ca pana acum nu este nimic neinregula cu Windows-ul.
Multumesc anticipat. Dau si FUNDA.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Posibil sa fie. Putea sa fie urit. Foarte urit. Fa-ti un bine si ia un UPS ca sa stai linistit de-acuma.

| KLiNK explică (pentru KodrutZ):

La ce te referi cand spui ca putea sa fie urat? Cumva crash-uri sau ceva de genul?

| KodrutZ a răspuns (pentru KLiNK):

Putea sa crape de tot Windowsul sau sa ti se duca hardul/alte componente.