| Qwertyuop2389 a întrebat:

Ieri mi s-a luat curentul, și când am observat, m-am dus repede sa sting calculatorul de la butonul din spate(era pe stand-by), iar astăzi când veni de la scoala, incepu sa faca urat coolerul de la carcasa, și îl inchisei.
Ce trebuie sa ii fac? Nu-mi ziceti ca trebuie sa-l duc la service ca îmi cere bani ala, și nu cred ca are rost sa dau pentru asa ceva.
Funda!

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Cel mai probabil ți sa bulit cooler-ul. Ia alt cooler si îl pui tu singur in spatele unității. E foarte simplu happy.

| Qwertyuop2389 explică (pentru kar1GaNNN):

E ala din fata și nu stiu sa pun
E usor de pus?

| Lostlyric a răspuns:

De ce zici ca facu cooleru urat? Scoasa vreun zgomot? Merse cu intrerupere?
Si nu! Nu da bani nimanui! Eu daca eram in locul tau, aruncai deja cooleru.

| Qwertyuop2389 explică (pentru Lostlyric):

Da, era zgomotu asemanator sunetului aluia când bagi o sticla la roata din spate de la bicicleta.

| andrei08009897 a răspuns:

Probabil a facut un scurt circuit desfal si vezi daca are fire arse