| Frenkenstein a întrebat:

in cateva zile imi voi lua un xbox360 slim vroiam sa va intreb; merge bine adica se blocheaza?
controlarul e greu de folosit?
si cardul de la xbox live?

Răspuns Câştigător
| Pisco a răspuns:

Nu-l asculta pe spets ca nu stie ce vorbeste. La slim nu exista niciun inel rosu deci nu poate sa-ti moara. Personal m-am jucat cu prietena mea mortal kombat opt sau noua ore si nu a avut consola nimic(eram noi mai mult morti ca si consola dar in fine). Ca sa te joci pe xbox live trebuie platit cam 200 lei pe an/ la ps3 e gratis. Insa desi am avut ps1 2 si 3 prefer controlerul de la xbox

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Merge bine daca ai grija de el cum se cuvine. Mi se pare ciudat controllerul pentru ca nu are joystickurile ordonate cum vin la ps3 una langa alta. O sa platesti abonamentul la internet pentru xbox iar la PS3 e gratuit asa ca esti la timp sa isi schimbi parerea, PS3 are mai multe jocuri. Vara trebuie sa-ti ventilezi bine camera sa fie racoare pentru ca se supraincalzesc procesoarele si in 3 ani iti iese inelul rosu - sau il bagi in cutie si joci iarna sau toamna cand e frig.