| Nicolescuc123 a întrebat:

mi-a promis tatal meu ca de ziua mea (adica peste 2 zile) o sa imi i-a un pc de 20 de mil (la liceu o sa bag in el 40 mil.) nu ma laud happy ma rog a zis sa imi aleg eu piesele si nu stiu ce piese sa aleg nu vreau gtx 750 sau r9 270 sau gtx 960 adica nu le vreau eu ma gandeam la un gtx 660 sau un randeon 7950

4 răspunsuri:
| Nicolescuc123 explică:

Sau na daca stiti voi ca placile video sunt bune mi le puteti recomanda da nu vreau r9 270

| userul7200 a răspuns:

Nu am auzit de randeon.

| SkrillexForever a răspuns:

AMD radeon 7850 de 2 gb am eu
Și la mine gta 5 merge cu 50-60 fps deci eu as recomanda aceasta placa

| userul7200 a răspuns:

Ce firma e aia randeon? Face din intamplare mingi de fotbal?