| Madalin79 a întrebat:

mi.am reinstalat windowsul si am vrut sa-mi instalezi driverul video si imi da eroare : "Application Install: install package failure!"
Ce trebuie sa fac?

P.S. Am placa AMD

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Pentru recuperare driverelor urmeaza pasi.
Scrii in Google Touslesdrivers, click pe Mes drivers.descarca programul Maconfig.si install click pe butonul Lancer la Detection, iti va scana PC si iti va afisa driverele necesare, sau versiuni mai noi la driverele pe care le are Computerul tau.Descarca drivarul Video, si install.

| Madalin79 explică (pentru jhonny999):

Acuma a mers s.a instalat big grin totusi curios ca de fiecare data cand am reinstalat windows cu driverul video asa am procedat... l-am descarcat de site.ul official cu auto-detect sad oricum iti multumesc de ajutor big grin

6 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Ai luat driver-ul corect? mai ai altul instalat?

| Madalin79 explică (pentru FatUglyVirgin):

Pai abia mi-am reinstalat windows si am dat format la partitie ...si da am luat driverul corect ..am intrat pe AMD support si am dat pe Autodetect sad l-am downloadat si cand vreau sa-l instalez imi da eroare crying

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Madalin79):

Ia-l manual poate ti l-a downloadat pentru un windows gresit

| Jenni33 a răspuns:

Dai cu run as administrator...