| Claudiu120719 a întrebat:

mi s-a intamplat ceva ce nu stiu cum sa explic prea bine dar o sa incerc... dupa scoala am deschis calculatorul si am luat de pe net niste melodii ce imi placeau dar mi-a fost lene aseara sa le iau si apoi m-am dus la magazin sa-mi iau ceva de baut am stins calculatorul si apoi am zis caci cat timp eu fac tema sa las antivirusul sa scaneze l-am lasat si a detectat prin driverul c un virus trojan culmea culmilor este ca eu ieri scanasem pc si nu avea nimic la ora 00.00+ o fi fost de la melodile alea? chiar asa sunt uni sa puna virusi din astia? dar faza este ca virusul trojan( nu stiu de cate tipuri este si nu stiu de care era la mine in pc) in interval de 1ora putea sa distruga ceva? aceea 1ora este cand scaneaza antivirusul mometan calculatorul meu nu a patit nimic virusul a fost sters repede zic eu dar totusi sunt ingrijorat sa nu se intample ceva pe viitor
HELP!

Răspuns Câştigător
| alienkros a răspuns:

In interval de o ora nu se poate intampla nimic GRAV! Stai linistit ca daca iti merge calc. bine nu-i nimic.Cu siguranta in calculatorul tau sunt si niste virusi marunti care nu pot face nimic ca asa e in orice calc. dar stai linistit ca trojenii sunt invechiti si sa nu-ti mai faci griji ca acum sunt altii mai perciculosi si acum orice antivirus ii extermina!

| Claudiu120719 explică (pentru alienkros):

Nici nu sti cat de mult iti multumesc mi-ai luat o piatra de pe inima...

| alienkros a răspuns (pentru Claudiu120719):

Cu placere. oricand

3 răspunsuri:
| TomescuTudor a răspuns:

Nu cred ca virusul ti-a facut ceva intr-o ora...Nu cred ca ai luat un virus atat de periculos cand ai descarcat niste melodii.