| Muraru_Tiby_1993 a întrebat:

nu stiu ce so intamplat la net de imi scrie asa: Conectarea nu e posibila

Verifica daca:

-adresa paginii e corecta.

-esti conectat la internet.

-parafocul (firewall) este configurata bine.

-situl nu are cumva probleme thnice pe moment

Codul Erorii:324(net;; ERR_EMPTY_RESPONSE)

Si asta imi scrie doar pe facebook, youtube sau google. Dau Funda (P.S am auzit de la cineva ca trebuie sa intru in safe mod. cum se intra si ce trebuie sa fac)

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai sterge datele de navigare din browser.

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi browserul sau incearca site-urile cu Internet Explorer

| robytoby a răspuns:

Browserul tau Chrome are o problema, da uninstal la browser, sterge toate fisierele care apartin de el cu Ccleaner si instaleaza ultima versiune.
http://dorytutoriale.blogspot.ro/......hrome.html

| robytoby a răspuns:

Vezi sa nu fie blocat browserul de firewall.

| Muraru_Tiby_1993 explică (pentru robytoby):

Nui blocat si am si reinstalat Browserul dar degeaba

| robytoby a răspuns (pentru Muraru_Tiby_1993):

Ai sters toate fisierele care raman dupa ce ii dai uninstall?

| Muraru_Tiby_1993 explică (pentru robytoby):

Da

| Muraru_Tiby_1993 explică (pentru robytoby):

Si utilizez Maxthon

| robytoby a răspuns (pentru Muraru_Tiby_1993):

Incearca sa faci ce spune aici:
If you get "Unable to load the webpage because the server sent no data" - open IDM and go to menu bar Downloads > Options > General and uncheck the "use advanced browser integration" checkbox.

| robytoby a răspuns (pentru Muraru_Tiby_1993):

Incearca ce scrie aici:
If you get "Unable to load the webpage because the server sent no data" - open IDM and go to menu bar Downloads > Options > General and uncheck the "use advanced browser integration" checkbox.

| Muraru_Tiby_1993 explică (pentru robytoby):

Hey ai skype eu nu reusesc sa gasesc adica "use advanced..." sad

| robytoby a răspuns (pentru Muraru_Tiby_1993):

Nu am skype, nu folosesc, vezi ca la Documents and Settings raman fisiere orfane dupa stegerea browserului, care sunt ascunse. Trebuie sa achimbi setarile pentru a vedea toate fisierele, dupa care trebuie sa stergi numai ce este legat de browser.