| Muraru_Tiby_1993 a întrebat:

nu stiu ce so intamplat la net de imi scrie asa: Conectarea nu e posibila
Verifica daca:
-adresa paginii e corecta.
-esti conectat la internet.
-parafocul (firewall) este configurata bine.
-situl nu are cumva probleme thnice pe moment

Codul Erorii:324(net;; ERR_EMPTY_RESPONSE)

Si asta imi scrie doar pe facebook, youtube sau google. Am incercat cu de toate antivirus si altele.

2 răspunsuri:
| deedlebag001 a răspuns:

Sterge antivirus-ul, daca nici atunci nu merge, uita-te sa vezi daca ai ora si data setata exact, si daca nici asa nu merge, inchide si firewall-ul

| RoMoBoy a răspuns:

Incearca sa scrii sus 192.168.1.1 acolo da pe wan settings si scrie numele si parola utilizatorului daca nu suna la deranjamente.