| justalex24 a întrebat:

pe un pc cu caracteristicile astea : procesor Intel(R) Pentium(R)4 CPU 3.20 GHz, 3 GB ram, placa video nVIDIA geforce G100 ce varianat de windows 7 ar fi mai buna si daca se poate si un link de download dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Windows 7 Ultimate pe 64 de bits e ok si iti va rula frumos.

| NormalUser a răspuns:

Ceva de genul asta am si eu laptop-u Microsoft Windows 7 ULTIMATE x86 x64 Integrated September 2010 OEM DVD - BIE cauta exact asa.