| AtotstiutirulNecunoscut a întrebat:

Probabil toţi cunoaşteţi Gmail şi Yahoo.
Eu mi-am făcut un e-mail la Outlook adică fostul HotMail, şi nu ştiu cum să trimit mesaje, eu selectez Destinatarul, Subiect, şi Text dar după îmi scrie : Verificați-vă contul pentru a ne ajuta să oprim spammerii. Verificați.

Eu dau click pe,, Verificaţi" dar mă duce înapoi la mesaj. Dacă are cineva cont de e-mail de Outlook, vă rog să mă ajutaţi şi pe mine!

Cam aşa e genul adresei de e-mail : A...@outlook.com

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce client de mail folosesti?

| AtotstiutirulNecunoscut explică (pentru suntserios):

Outlook.com
Am menționat deja asta în întrebare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, tu ai scris in intrebare pe ce server ti ai facut mail, nu ai scris si ce client folosesti. Oricum presupun ca ti ai rezolvat problemele de acum 8 luni

| AtotstiutirulNecunoscut explică (pentru suntserios):

Scz. deranj si in 2017. laughing
Nu, nu am rezolvat problema. Deci, pot sa ma conectez cu un email facut de pe Outlook in Gmail?

| mihai69 a răspuns:

Din ce program încerci să scrii acel mail? (Outlook, internet explorer, Mozilla, Thunderbird?)

| AtotstiutirulNecunoscut explică (pentru mihai69):

Mă-sa să-l ia.

| mihai69 a răspuns (pentru AtotstiutirulNecunoscut):

Outlook.com NU e program de mail, e doar un server care printre altele are și o interfață online.
Nu te putem ajuta dacă nu știm *exact* ce program folosești.