| Trolldemort a întrebat:

Recent am."decriptat" un cont de facebook al unei prietene de-ale mele de plictiseala si din curiozitate am inceput sa ii stric toate pe acolo pana cand am ajuns sa imi insusesc contul cu totul, ea nefiind capabila sa il acceseze. Ma simt cam rau mai ales ca nu mi-a facut nimic ea. Ce imi sugerati sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Sa incerci sa il repari
2.Sa trimiti un e mail catre fb sa rezolve ei problema. Nu stiu altceva, doar am zis ce as incerca sa fac eu.
Da cum de ai reusit sa il spargi? Ce programe ai folosit?

| SouLIce a răspuns:

"decriptat", suna de parca ai spart serverele nasa laughing
Eu iti sugerez sa te duci sa te predai politiei laughing pana cand nu vin ei la tine

| radu05 a răspuns:

De preferat ar fi sa ii spui adevarul, dar problema este ca nu stii cum va reactiona.