| mirel1111 a întrebat:

users!
Vreau si eu sa stiu un site sau un magazin de unde pot sa imi iau memori ram DDR2 si procesoare vechi pe soclu (socket) AM2+ AM3 si lga775!
Va rog frumos daca se poate sa fie in sector 2 Bucuresti, nevoie urgenta!
Dau funda

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| HuShEr a răspuns:

Procesoare lga755 am eu unul e dula de 2.13 si unu de 1.6 cat despre rami si toate cele incearca pe siteuri gen okazii sau olx. o alternativa ar fi si pcgarage

| mirel1111 explică (pentru HuShEr):

Cumva ala de 2.13 este Intel core 2 duo e6400, daca este e6400 am si eu 2 acasa!

| HuShEr a răspuns (pentru mirel1111):

Din pacate da 6400 e