| MariusXP a întrebat:

Vreau sa bag inca 2 sloturi la memoria ram dar nu as vrea sa schimb placa de baza! Eu am 2 sloturi si merg pe ddr 1!
Vreau o idee eficienta asa cat sa nu schib placa si sa cumpar direct ceva! Modelul pc-lui meu este Fujitsu-Siemens! VA RO DATIMI O IDEE dau Funda!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu ai cum. Shimba-ti placa de baza, sau i-ati niste module ram de capacitate mai mare.

| MariusXP explică (pentru Jipa95):

Pai am nevoie de modul mai mare dar la ddr1 exista modul mai mare de 1GB? Si daca da poti sa imi dai un link ca mie imi merge 3GB RAM! Acum mi-am luat o placa de 1gb ram!