| Nicoleta_Carmen_1989 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca exista vreun program pentru pc, care sa vada fisierele pe care nu le poti vedea daca telefonul ne este rootat. nu stiu daca intelegeti. Nu imi pot roota telefonul, nu stiu din ce cauza si am vazut un videoclip pe youtube in care unu s-a conectat cu tableta la pc si vedea fisierele. Eu nu stiu daca ala avea rootata sau nu tableta dar vreau sa stiu daca exista un program ca sa vada fisierele alea fara a roota telu... Multumesc mult! big grin

1 răspuns:
| GabiMihai08 a răspuns:

Ce telefon ai? Cu ce programe ai incercat sa il rootezi?
Pentru a verifica daca este rootat poti incerca aplicatia "Root Checker" din Magazin Play, deci afli direct din telefon/tableta.