| PCDemon a întrebat:

Salut TPUro!

Stiti cumva la Windows 7 Ultimate 32-bits unde se duc UpDate-urile?
Am nevoie sa umblu pe acolo.
Multumesc! big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Start ->run->windows update->vizualizare istoric actualizari->actualizari instalate!
Bafta! (acolo ai toate update-urile facute pana in prezent)

2 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Depinde ce update-uri, daca sunt cele de windows, in special de security, se duc direct la system32 (c:\windows\system32)

Atentie! Nu te juca cu fisierele care se gasesc in folderul si subfolderele WINDOWS! daca faci o modificare gresita, poti sa dai peste cap tot sistemul, si singura ta sansa dupaaceea ar fi sa iti reinstalezi windows-ul!

Numai bine!

| bastilias a răspuns:

Orice windows indiferent de versiune inclusiv win 7, nu isi pastreaza acele update-ri numite KB.Ele se integreaza automat in windows si la final sunt sterse acele pachete.Personal iti recomand sa nu modifici nimic in fisierele windows-ului in sine, asta daca nu ai experienta, pentru a nu pune in pericol stabilitatea. Sper ca ti-am fost de ajutor.