| Sirzechs a întrebat:

Salut tuturor! Am un hard de 80gb si doua partitii a cate 40gb.Pot sa sterg partitia D si sa aloc tot spatiul in C fara sa reformatez PC-ul? Multumesc pentru ajutor.

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu cred că poți fără să formatezi pc-ul. Exact la fel am și eu și nu am reușit nici la formatare să îl pun într-una singură. Eu mi-am mai luat pe lângă un SSD de 120 GB pe care ți-l recomand și ție:

http://www.cel.ro/ssd_uri/ssd-kingston-v300-120gb-sata3-7mm-l/

Și pe lângă ăsta păstrezi și alea de 40GBx2 și va fi perfect.