| anonim_4396 a întrebat:

Vreau niste pareri despre Samsung Galaxy A5 duos. Mi se pare un telefon okay si echilibrat, dar pacar e ceva cam scump pentru cat ofera. Astept opiniile voastre. Dau FUNDA opiniei pe care o consider cea mai relevanta.

4 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

Nu este chiar atat de scump pentru ce poate sa ofere. Pare a fi un telefon premium, are carcasa din metal (aluminiu cred) dar la 'interior' este un telefon ca celelalte din generatia lui. Nu este un flagship, de aceea nu aduce multe lucruri noi. Este un telefon normal. Eu iti recomand un flagship mai vechi cum ar fi HTC One m7 sau LG G2.

| anonim_4396 explică (pentru soloangel01):

Mai gasesc un HTC One m7 nou la ora asta? SH nu ma intereseaza...

| soloangel01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea gasesti in magazine... http://www.tellgsm.ro/......ilver_/976

Dar ai sanse la asa ceva: http://olx.ro/oferta/htc-one-m7-nou-nout-ID4AUTm.html#69a5f7643d; promoted

| anonim_4396 explică (pentru soloangel01):

Okay mersi