| Seikerfsfsf a întrebat:

Salut, vreau sa ii cumpar surorii mele o tableta (pentru jocuri) si am doar 200 lei ( 2 milioane ), ce tableta imi recomandat? un link? sa fie pentru jocuri.

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Eu as recomanda asta http://www.emag.ro/......D58D5BBBM/ am instalat jocuri la cineva pe ea, dar trebuie sa stii ca bateria se cam descarca repede orice model ai lua la pretul asta... Si cei 512 mb de ram se vor simti mai ales in multitasking.

| danutzu96 a răspuns (pentru danutzu96):

Sai aiba grija sora ta daca iei o tableta ca cele recomandate de colegul, daca se crapa ecranul toch-ul nu mai functioneaza! Un vecin a schimbat 3 tablete pana acum in genul ala (bateriile sunt la mine). Allview pare mai calitativ.

5 răspunsuri:
| MadHOuse a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D8NQYMBBM/

Asta e perfecta pentru jocuri si ce mai vrei tu dar problema este ca iti mai trebuie 100 de lei pentru tableta asta!
Succes si sa ai grija de ea:)

| Elisa_Ely_1995 a răspuns:

Poti cauta pe OLX mai ieftina

| Elisa_Ely_1995 a răspuns:

Cauta pe OLX sunt mai ieftine