| LaGGeR1990 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar Battlefield 4 pe PS4 dar deoarece locuiesc in Germania imi este frica sa nu fie jocu' in Germana.

Imi puteti da un site/link de unde pot cumpara jocul in versiunea in Engleza?

Multumesc

3 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_i_1_8/278-2732454-1369011? url=search-alias%3Daps&field-keywords=ps4%20battlefield%204&sprefix=ps4+batt%2Caps%2C225

Cumpara din Anglia

| sMecki1000 a răspuns:

Pai il cumperi din Germania si schimbi limba in engleza din joc.

| LaGGeR1990 explică (pentru sMecki1000):

Ps4 nu are o setare in joc care sa schimbi limba, ca la ps3. Am citit pe un forum de nemti ca ar trebui sa schimbi limba la consola din system din germana in engleza. Eu maine ma merg sa imi cumpar consola. Vreau doar niste informatii.