| matei1411 a întrebat:

vreau sa-mi iau un laptop cel mai bun dar nu de la Apple.
Imi puteti da niste idei. dau funda pentru cel mai bun laptop!

12 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Spune bugetul si pentru ce vrei sa il folosesti.

| matei1411 explică (pentru imaqtpie):

Pentu toate big grin

| Pheonix33 a răspuns (pentru matei1411):

Sa iti scriu mai mare sa vezi?
BUGETUL BUGETUL BUGETUL

| LegoLegolas a răspuns:

Cele mai bune sunt de la Sony Vaio, si Alienware.

Răspuns utilizator avertizat
| gabryelm3 a răspuns:

Eu iti recomand un Asus, acum depinde si de ce buget ai la dispozitie, cam la 20 de milioane poti sa iti iei ceva destul de bun, iti trebuie pentru jocuri?

| Darkangell2013 a răspuns:

Cele mai bune laptop-uri sunt Acer. Eu am Lenovo G575 merge destul de bine. Depinde la ce o sa il folosesti.

| unknownn a răspuns (pentru Darkangell2013):

Acer sunt cele mai bune pe dracu, ca toate se incalzesc ca dracu de repede. Cele mai praf poate.

| Pheonix33 a răspuns:

In primul rand spune bugetul, in al doilea rand spune la ce o sa-l folosesti