| CristiiYnk a întrebat:

Salut

zilele astea am avut tot felul de nelămuriri în legătură cu faptul că aş vrea să comand un telefon,marca Asus, care nu este disponibil în România, sau chiar Europa.

E, l-am găsit pe site-ul celor de la antelife.com : www. antelife.com/Asus-zenfone-5-Intel-z2560-dual-core-1-6ghz -android-4-3-5-0-inch-corning-gorilla-glass-3-ogs-screen -2gb-8gb-smartphone-gold.html

în fine, întrebarea mea era: să am încredere în acest site? e destul de serios? ARE CINEVA detalii despre el, cineva care a a mai comandat? să am încredere in ei în condiţiile in care comanda costă 200$ incluzând şi transportul care se face in 3-5 zile lucratoare...

ŞTIE CINEVA CEVA DESPRE ANTELIFE.COM?

MERITĂ? EXISTĂ VREUN RISC?

MULŢUMESC!

Răspuns Câştigător
| gir861 a răspuns:

Pare o firmă serioasă, riscuri nu sunt foarte mari, pentru că pot fi urmăriţi după datele de contact şi localizare. Este o firmă de revânzare care cumpără direct din China. De ce nu încerci pe Ali Baba Express, eu de acolo cumpăr ce am nevoie. Vezi că AntElife are şi nişte recenzii negative pe net... deşi, ca orice firmă, pot fi scoase de concurenţă. Nu am cumpărat încă de la ei, dar cred că merită riscul.