| EA5100 a întrebat:

Salutare,

Acum cateva zile nu mi-a mers calculatorul, dar nu cred ca e din cauza asta, ca nu imi merge facebookul. Nu imi apar pozele si toate si scrisurile nu sunt la locul lor.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai verificat daca ai semnal la internet?

| EA5100 explică:

Semnal la internet am, mozillla am incercat, virusi nu am cum sa am deoarece am incercat si windows 8, 7 si xp. Alta varianta?

| pozeanimate a răspuns (pentru EA5100):

Daca nu instalezi ca la carte windowsul, nu scapi de virusi
sterge partitia apoi formateaza partitia apoi instaleaza windows

| untu a răspuns:

De cand aveti calculatorul (laptopul)?

| Cipri112 a răspuns:

Calculatorul tau sigur este virusat. L-ai dus la un specialist in calculatoare sa ti-l vada si sa ti-l verifice de virusi? Si eu am patit asa. Am stat fara calculator 2 saptamani (n-am muritlaughing ) si l-am dus la un specialist in calculatoare si mi l-a rezolvat. A mers perfect dupa. S-au reinstaleaza-ti windowsul... Si asta e o solutie. Sper ca te-am ajutat. Baftaa!

| FunnYshor a răspuns:

Sa ghicesc ca esti pe google chrome. Si eu am avut aceiasi problema, si mi-am luat mozila firefox si s-a rezolvat.