| Pustiul551 a întrebat:

Salutare, sunt student si imi place sa lucrez mult in arta fotografiei am inceput sa studiez photoshopul / Sony vegas ( cat de cat ) si alte programe de editare poze/ video, si desigur si sa lucrez cu aparatul foto. Problema mea ar fi ca as avea intentia sa imi deschid un site unde sa promovez turismul ( regional ), Ce ziceti? niste pareri happy, merita? as putea scoate bani cat de cat de acolo? si daca da, cum?

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Prin promovarea turismului vrei sa spui promovarea unor hoteluri, pensiuni etc? Daca da, ai putea scoate ceva bani, dar asta dupa ce vei avea un site cunoscut, cu destui vizitatori, la inceput va fi greu.

| Pustiul551 explică (pentru Dismally):

Da, si la asta ma gandeam sa fac anumite cateogrii unde sa pot posta orar, pret, cu pensiuni hoteluri, rute etc dar si poze ex ( M-tii Rodnei, O manastire, un rau etc ) si eventual niste ghiduri turistice big grin.

| Dismally a răspuns (pentru Pustiul551):

Din ghiduri turistice nu prea castigi bani, doar prin reclama, adica mergi in Muntii Rodnei si pe langa fotografiile obisnuite, vorbesti si despre cabana la care ai fost cazat, despre conditiile de acolo etc. happy

| Pepsy92 a răspuns:

Adobe light room