| marco42 a întrebat:

Salutare am si eu o problema cu laptopul, de cateva zile nu am merge internet explore nici jocurile online in afara de skype ami poate cineva da un raspus sau o rezolvare va rog. Am incercat tot feluri de posibilitati cu firewal antivirus etc Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Darius2019 a răspuns:

Pai singura solutie cred ca ar fi schimbarea(reinstalarea) windows-ului

7 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Deschide butonul START>scrie RUN> apoi scrie,, rundll32 inetcpl.ResetIEto Defaults", se repare si se reseteaza din nou internet explorer!

| marco42 explică (pentru untu):

Nu merge nici asa

| Darius2019 a răspuns:

Pai iti da erori la deschidere?

| marco42 explică (pentru Darius2019):

Da

| Darius2019 a răspuns (pentru marco42):

Iti da cu.dll la sfarsit?

| marco42 explică (pentru Darius2019):

Nu

| Darius2019 a răspuns (pentru marco42):

Pai singura solutie cred ca ar fi schimbarea(reinstalarea) windows-ului

| 12Darius13 a răspuns:

Instaleaza-ti windosu.