| Disaier a întrebat:

Salutare am si eu o tableta goclever tab r35 si nu imi merge sa bag jocuri pe ea. funda

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu există tabletă goclever tab r35:
http://www.goclever.com/ro/products,c1/tablet,c5/archive,c98/
Mai dă și alte amănunte.

| Disaier explică (pentru mihai69):

Scuze am gresit cand am scris e goclever tab r75

| mihai69 a răspuns (pentru Disaier):

Poți intra pe google play (app market)? Ce se întâmplă mai exact?

| Disaier explică (pentru mihai69):

Intru pe magazin play si cand dau sa se descarce dau acept si apoi imi apare o eroare 'eroare la recuperarea informatilorde pe server.[RPC:-7:AEC-0]'

| mihai69 a răspuns (pentru Disaier):

Hmmm... din păcate, nu știu ce să spun la faza asta. Regret.