| CRiSTi00Pq a întrebat:

SaLuTaRe!winking

CuM vi Se PaRe. PC-uL?

( Procesor )

- Model Procesor : AMD Quad-Core A10-6800B

- Frecventa procesor (MHz) : 4100

- Dimensiune Cache procesor (KB) : 4096

( placa de baza )

- Video integrat : AMD Radeon HD8570D

( video )

- Tip memorie video : Integrata

( Software )

- Sistem de operare : Free Dos

( Memorie )

- Capacitate (MB) : 8192

- Tip RAM : DDR3

- Frecventa memorie (MHz) : 1600

( Unitati de stocare/optice )

- Capacitate HDD (GB) : 1 TB

- Interfata HDD : SATA

- Viteza de rotatie (rpm) : 7200

Sistem Desktop PC HP EliteDesk 705 G1 MT cu procesor AMD Quad-Core A10-6800B 4.1Ghz, 8GB, 1TB, AMD Radeon™ HD 8670D, FreeDOS,

( 1.999 Lei )

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20 de milioane pe asa cevA? vezi sa nu. cu un procesor nu foarte scump, si o placa video care nici macar nu are memorie dedicata. vezi sa nu.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Praf, nu merita nici 1500lei

| CRiSTi00Pq explică (pentru FatUglyVirgin):

De ce?

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru CRiSTi00Pq):

Un procesor slab si fara placa video dedicata, cu 2000lei iti faci un pc super

| ion1731 a răspuns:

Ieri ti-am raspuns la o configuratie de calculatoare, nu intreba pe nimeni, mai bine ai face sa cistesti despre fiecare componenta in parte ce o face rapida si cit de buna e,

| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Deestull de ok.Isi merita bani http://bit.ly/1xTnDYJ desigur ca merita sa il faci pe bucati dar daca nu sti...