| Yusuke16 a întrebat:

Salutare.De ce la instalarea oricarui joc MMROPG dupa instalare imi dispare si imi apare alerta de la antivirus?(AVG Internet security 2011... ). Incluzand si : Metin2; Moonlight si asa mai departe. Ce e de facut si daca se poate sa opresc antivirusul sau sa il dezactivez dar nu sa il dezinstalez. Multumesc.

5 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Jocurile sunt virusate scaneazale

| Yusuke16 explică (pentru TPUajutor):

Toate jocurile MMROPG(Metin, Cabal etc) sunt virusate? LoOl

| MariusBoy2013 a răspuns:

Unele antivirusuri nu te lasa sa descarci\instalezi jocuri crezand ca's virusi sau ceva de genu in fine e de la antivirus.

| Yusuke16 explică (pentru MariusBoy2013):

Asta stiu si eu ca e din vina antivirusului dar toate jocurile MMROPG? Metin, Cabal etc... toate toate imi da ca sunt virusi cum il pot opri din functiune macar sa nu mai zica ca sunt virusi?

| MariusBoy2013 a răspuns (pentru Yusuke16):

Scz nu stiu.