| xMaTrIxX a întrebat:

Nu imi merge pc-ul. Dau sa deschid google chrome si nu ma lasa sa il deschid. Dau si run as administrator tot nu ma lasa. Am ajuns la o concluzie sa il dezinstalez si sa il istalez apoi imi da o eroare la instalare. La opera face exact la fel la instalare. Poate sa fie din renumitul joc metin2? Si nu am antivirus pe el. Si nu ma lasa nici antivirusul ( Microsoft esential security) sa il instalez.

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ruleazape rand:
adwcleaner
malwarebytes
ccleaner
sunt toate free. spune daca e vreo schimbare.

| stlucian a răspuns:

Intra in safe mode.Acolo instaleaza si curata PC-ul cu un antimalware.O curatire cu CCleaner e binevenita (histori/fisiere temporare/cookies/registrii)
Apoi daca ai scapat de problema recomand un antivirus chiar free si o scanare completa a sistemului.

| Smartulet a răspuns:

Eu iti recomand Yac Cleaner, e 100% gratis si nu expira. Curata si imbunatateste performanta PC-ului.
Informatii si prezentare video gasesti aici www.Yac-Cleaner.weebly.com
Succes!

| Cosmin_Cotia_2000 a răspuns:

In coltul din dreapta jos vei gasi 2 monitoare mici apesi pe ele si dai disanble dupa care dai pe start si run si scrii npca.cpl si dai la local arena si gata va merge sper sa fie raspunsul castigator

| Bunea_Auras_1975 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa iti reformatezi calculatorul din nou, deorece tu ai bagat virusi in calculator, iar daca continui asa iti poti strica hard-disk-ul, SPER CA TE-AM AJUTAT :*