| AndreiGSQ a întrebat:

Doar pentru curiozitatea mea, exista fete pe aici intre 15-25 ani, pasionate de tech, networking, unix/linux, programare?
M-am contrazis putin cu un tovaras si vreau sa vad daca are dreptate.
PS: Nu astept raspunsuri de la baieti cu "da, exista" happy

Răspuns Câştigător
| LucianStroe a răspuns:

Eu am zis ca exista dar site-ul asta e ultimul loc unde sa le cauti. N-ai vazut ca fetele de-aici sunt preocupate de scurgerile maronii din chiloti?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles ca exista 20-30% dintre studentii de la Informatica, automatica si calculatoare sunt fete

| LucianStroe a răspuns:

Da, exista, dar sigur nu aici.

| AndreiGSQ explică (pentru LucianStroe):

Iti multumesc enorm ca ai stat sa citesti si partea cu
"Nu astept raspunsuri de la baieti cu "da, exista" happy"

| AndreiGSQ explică (pentru LucianStroe):

Am constatat... pana acum am avut dreptate (in discutia cu tovarasul meu), sper sa nu pierd tocmai acum la final laughing

| LucianStroe a răspuns (pentru AndreiGSQ):

Adica pariul era ca intr-un anumit numar de ore n-o sa iasa la iveala nici una?

| AndreiGSQ explică (pentru LucianStroe):

De fapt ne-am apucat sa analizam continutul TPU (pentru niste ad-uri de profil IT) si sa vedem cam ce target am atinge daca am investi in reclama pe TPU. Tovarasul meu a fost sigur (si inca e laughing ) ca pe TPU sunt multe fete pasionate de cele enumerate in primul post.
Eu pe de alta parte, sunt de parere ca majoritatea fetelor de aici sunt interesate de subiecte gen "baieti draguri, sex, raman gravida daca bag un morcov"... etc.
Si am facut un oarecare pariu ca timp de 4 ore dupa ce adresez intrebarea n-o sa primim macar 2 raspunsuri din partea unor fete cu capul pe umeri.
Pare-se ca ies victorios...

| LucianStroe a răspuns (pentru AndreiGSQ):

Pai formularea "cu capul pe umeri" e chiar in plus, ca n-a raspuns nici macar una de oricare fel...

| AndreiGSQ explică (pentru LucianStroe):

Pare-se ca am castigat... happy

| LucianStroe a răspuns (pentru AndreiGSQ):

Ce anume? Pe ce ati pus pariu?

| AndreiGSQ explică (pentru LucianStroe):

O bere, dar parca te simti superior cand stii ca ai castigat... chiar si cu o bere laughing

| LucianStroe a răspuns (pentru AndreiGSQ):

Eu am zis ca exista dar site-ul asta e ultimul loc unde sa le cauti. N-ai vazut ca fetele de-aici sunt preocupate de scurgerile maronii din chiloti?