| FightForYourself a întrebat:

Salutare lume de curand au inceput sa imi apara niste erori de genul
svchost.com has stopped working
imi apar cate 10-20 de odata si cand dau ok imi apare ceva cu werfault.exe si inca ceva legat de faptul ca nu poate sa citeasca nu stiu ce memorie daca stiti de la ce este va rog sa ma ajutati sa rezolv problema...tin sa mentionez ca am win7

2 răspunsuri:
| giannyneagu a răspuns:

si eu am instaleaza avira

| FightForYourself explică (pentru giannyneagu):

Mersi mult acum cand incerc sa pornesc ceva imi zice ca windows-ul nu are suficineta memorie pentru a porni acel program(tin sa spun ca am 4 gb ram si folosesc maxim 1.5)