| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Salutare,mai de mult timp am vrut sa dau jos de pe net un joc si din greseala odata cu el am dat si programul "hotspot shield", Ce fel de program e asta? Ma gandesc sa nu fie vreun antivirus fiindca mai am unul(Mc Afee) si am auzit ca daca ai 2 antivirusi o sa iti stearga tot felul de chestii si se strica calculatorul. Daca e ceva ce imi poate strica calculatorul sa imi spuneti va rog cum scap de el.Trebuie sa va mai spun ca nu are iconita(pictograma) pe ecran si nu pot sa scap usor de el.Va rog sa imi dati mai multe informatii, dau funda daca ma lamuriti!

1 răspuns:
| Moshoo a răspuns:

Daca e instalat il gasesti in control panel la "programe".Dai click dreapta pe el si click stanga pe optiunea uninstall.