| marco42 a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare ce servici e internet am-i recomandati? Pentru ca am avut internet de la Romtelecom si au foarte proaste mai ales ca am avut internet de 50 mega si mi lau scazut la 8 mega si plus ca nu merge doar cu 300-400 kb/s si e bataie de joc am tot sunat si zic aceias scuza de rahat ca se fac niste verificati si m-am gandit sa le arat mumu si sa caut un net nou si m-ar interesa de la ce firma ami recomandati si care ar fi cea mai buna!

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ai RDS in zona ta? Aboneaza-te la ei. Pret bun, viteza la net foarte mare.

Bft!

| marco42 explică (pentru Jipa95):

Am rds aicea dar am auzit la uni ca au probleme cu ei si nu stiu ce sa zic, m-am dus la ei magazin si am facut un contract pe cablu si nici dupa o luna jumate nu au venit si am tot sunat si degeaba si nu prea stiu ce sa zic de RDS

| digital7shady a răspuns:

"Imi recomandati"
AKTA Internet: fibra optica, mai ieftin daca iei si servicii de cablu. Au niste veri si descarca cu 10MB/s. Deci e destul de bun.

| marco42 explică (pentru digital7shady):

Nu problema de viteza sau pret doar sa stiu ca nu am probleme pe termen lung

| Jipa95 a răspuns (pentru marco42):

Nuuu...nu stai linistit RDS si Romtelecom sunt cel mai putin problematici, crede-ma. Eu am Romtelecom la mine in zona, si anul asta nu am avut probleme cu netu decat o data. Imi bagam de la RDS, dar la mine in zona inca nu au ajuns, si ei la fel ca la Rotelecom, char mai ok.

Bft!

| marco42 explică (pentru Jipa95):

Sa fiu sincer nu am avut nici eu probleme cu ei prima data dar cand am facut al 2 contrat deja au bagat preturi meri si inernetu pica una intruna