| KaPy2 a întrebat:

Am si eu o problema cu subwooferul meu Logitech x-540
Daca ascult muzica putin mai tare se aude un "scîrţîiet"
Ce ar putea avea? sau s-a slabit vreun surub din el si scartaie inaintru, este foarte enervant asta!

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Corect. Cel mai bine cere să fie înlocuit.

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Există două variante :
1 - Difuzor descentrat ( bobina mobil agaţă )
2 - Partea de amplificare cu probleme.

| KaPy2 explică (pentru Arthur):

Deci subwooferu nu face mereu doar pe la jumatea melodii am incercat si alte melodii la fel face, mai am 1-2 luni garantie la el
Cum le arat eu lor cum face?, trebuie sa iau acea melodie si sa le arat, sau mai multe melodii sa se convinga?

| KaPy2 explică (pentru Arthur):

Am dat acele melodii la mai multi prieteni si au spus ca nu scartaie si la ei straight face, maine ma duc cu subwooferu la un prieten si sa vad daca se aude tot asa, testez asta si pe subwooferu lui daca se aude numai pe al meu ma duc cu el la reparat straight face, mai am o luna de garantie

| Arthur a răspuns (pentru KaPy2):

Corect. Cel mai bine cere să fie înlocuit.