| anonim_4396 a întrebat:

Am un hard extern ( Seagate backup) de 1 TB. l am folosit ca sa instalez windows-ul pe el ca mai apoi sa il pun pe un pc ( e singurul hard pe care il am ) am folosit win to flash. si problema e ca imi arata ca are 64 de GB din 64 de GB si inainte imi arata ca are 975 parca din 975 deci au scazut cam 900 de GB stie cineva ce s-a intamplat si daca se poate repara? l am si formatat si degeaba tot 64 de GB are ce sa fac

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Poate merge vazut cu un manager de partitii gen http://www.partitionwizard.com/free-partition-manager.html si poate cu partitionwizard se pot face niste partitii pe el dupa dorinta. Presupun ca win to flash a facut o partitie mica.

| anonim_4396 explică (pentru halogen001):

Multumesc! O sa incerc si revin cu un raspuns! O zi faina!

1 răspuns: