| Mironar a întrebat:

Astazi am o intrebare legata de tabletele romanesti de pe piata! Intre Evolio EvoTab 2, Allview Speed si Serioux GoTab Slim S700, care este mai buna? Am tendinta de a ma inclina spre Evolio, dar am nevoie de ajutorul vostru! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| DAnc3 a răspuns:

Da evolio este cea mai buna alegere pentru ca are memorie interna 8 gb si pentru ca are spatiu pentru stick.

| Mironar explică (pentru DAnc3):

Multam.Ma intereseaza de asemenea husa cu tastatura la Evolio. Funda se duce la tine! =)

2 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Amandoua dar mai mult evolio e o firma foarte buna si cunoscuta in plus are memorie interna 8 gb si are un procesor bun si puternic