| BoyX6Boy a întrebat:

Fac video-uri de Minecraft si imi ia mult timp la render, si nu stiu de ce... As vrea niste programe de la voi. Mentionez ca video-urile le fac de 17min sau mai mult, nu de asta a ia mult timp, fiindca primul care l-am bagat cu Tekkit a fost foarte usor randat frumos si are 17:31 min, deci va rog, am nevoie de programe, NU vreau Camtasia Studio 8 sau Windows Movie Maker, orice altceva e bine venit xD nu mi-ati raspun atunci, asa ca vreau acum, am WINODWS XP!

7 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Ce procesor, cât RAM, și ce placa video ai?

| BoyX6Boy explică (pentru trolololo):

Pai sunt pe laptop, Procesor AMD Turion T-54, 2GB Ram, si placa video de vreo 900mb, mai exact 1gb

| BoyX6Boy explică:

Am procesor AMD Turion 64 X2 Mobile Tehnology 64-bit TL-58 798 GHz
1.87 GB of Ram, va rog ajuuuuuuuuuuuuuutor

| jagoarul99 a răspuns:

Eu folosesc si merge bine hypercam3!
Like:http://www.adobe.com/go/acrreader

| CiocanAdrian05 a răspuns:

Fa cu compresorul baga-ma la prieteni pe facebook