| fulger2 a întrebat:

Salutare TPU mi-a disparut icoana de la sunet si trebuie sa intru in control panel sa reglez sunetul am incercat sa o repun dar ea era pe off sau disable si mai e i cu gri deci nu pot umbla acolo. Ce sa fac? MEGA FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Scorpiel a răspuns:

Cand iti recuperezi laptopul e de ajuns sa instalezi Genius Driver si sa-l pui pe el sa iti caute si instaleze toate driverele lipsa.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Incearca metoda1 de aici:
http://support.microsoft.com/kb/319095

| Scorpiel a răspuns:

Ai dezinstalat driverul de sunet. Cauta CD-ul placii de baza si reinstaleaza sunetul, sau cauta pe net driverul necesar.

| fulger2 explică (pentru Scorpiel):

Pe net nu le gasesc si laptopul il am de la amanet
poate le gasesti tu daca vrei am Asus x73b sau id:1B

| Scorpiel a răspuns (pentru fulger2):

Cand iti recuperezi laptopul e de ajuns sa instalezi Genius Driver si sa-l pui pe el sa iti caute si instaleze toate driverele lipsa.