| Giuliano24 a întrebat:

Salutare TPU va rog spuneti-mi cum imi pot recapata functia de "postare" pe facebook, am primit un mesaj de la ei cand am vrut sa postez o stare anume " Se pare că te-ai grăbit şi nu ai folosit cum trebuie această funcţie. Ţi-a fost blocată capacitatea de a o folosi." am luat un virus care posta si eticheta... persoane si cred ca din aceasta cauza mi-a fost blocata functia de postarii, cum pot recupera functia sa pot posta din nou?

Răspuns Câştigător
| Ruxandra100 a răspuns:

Cred ca este doar permanent, deoarece ai "abuzat" de aceasta functie, dar nu te ingrijora, in maxim 30 de zile o vei putea folosi din nou. Am patit si eu asta laughing