| anonim_4396 a întrebat:

AJUTOR! VA ROG SA-MI RASPUNDTI REPEDE! VA ROG! Pe Facebook imi scrie, cand intru pe pagina mea si vreau sa fac share for share cu altii imi scrie : Ai fost blocat(ă) temporar
Se pare că te-ai grăbit şi nu ai folosit cum trebuie această funcţie. Ţi-a fost blocată capacitatea de a o folosi.
Este temporara sau pentru totdeauna? sad. VA ROG crying((
Scuze pentru categorie, dar va rog sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

48 de ore pentru primul caz. Apoi in functie de urmatoarele cazuri, se prelungeste termenul pana se va bloca se va bloca de tot.Iti va trebui un nr de telefon ca sa iti trimita un cod pe telefon si sa te poti loga cu acel cod. Daca nu ai introdus nicun numar de telefon sa iti poate trimite acel cod, adio fb.Asta numai in cazul extrem in care te loghezi gresit de mai multe ori.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Pai daca scrie ca ai fost blocata temporar de ce mai intrebi aici?straight face Scrie clar TEMPORAR.

| iiPuffy a răspuns (pentru Aasdfghj):

CAT INSEAMNA AIA? =_____________=''

| Aasdfghj a răspuns (pentru iiPuffy):

Un anumit timp. Nu am de unde sa stiu exact, dar nu e pentru totdeauna. Ar trebui sa-ti spuna sau sa gasesti undeva.

| anonim_4396 explică (pentru iiPuffy):

48 de ore pentru primul caz. Apoi in functie de urmatoarele cazuri, se prelungeste termenul pana se va bloca se va bloca de tot.Iti va trebui un nr de telefon ca sa iti trimita un cod pe telefon si sa te poti loga cu acel cod. Daca nu ai introdus nicun numar de telefon sa iti poate trimite acel cod, adio fb.Asta numai in cazul extrem in care te loghezi gresit de mai multe ori.