| Alexandru_TimpauMircea_1989 a întrebat:

Salutare TPU, vreau sa imi cumpar o noua pereche de casti dar nu stiu ce sa aleg.
Cerintele sunt:
- Microfonul sa se auda clar si natural fara bazait sau alte zgomote
- ( Asta este optional ) Mie imi plac foarte mult led-urile pe chestii din astea.
- Sa fie confortabile
- Sa fie bine izolate fonic, prefer sa nu aud ce este in jurul meu. Deci cu un spate inchis.
- Sa se auda bine.

Bugetul meu este de maxim 350 lei.

1 răspuns:
| RazvanelStefanel a răspuns:

Iti recomand niste casti de gaming a4tech bloody g500 am facut chiar eu un unboxing la aceste casti sunt ieftine 120-150 parca pe pc garage au intrare jack nu usb sunetul e 7.1 souround microfon exceptional poti sa te uiti la vid mele de pe canal sa vezi cum e. uite aici link:https://www.youtube.com/watch?v=pYAVBMxaYeg
nu iti recomand razer.da! este adevarat sunt mult mai bune mic mai performant dar se strica foarte rapid