| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor, FIFA17 PS3? ce ziceti? merita sa il cumpar? sau sa iau Xbox One..nustiu as ramane la PS3 deoarece nu imi pasa prea mult de cariera cu Alex Hunter. vreau sa stiu grafica daca va fi ok, etc. Parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| Jula_Alex_2002 a răspuns:

Grafica va fi ok și pe ps3, dar nu va avea aceleași detalii la maxim ca și pe generația xbox one ps4... și eu am xbox 360 dar vreau să-mi iau one happy.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Jula_Alex_2002):

Salut Alex..raman la PS3 deocamdata..merge online pe gratis, fetele jucatorilor vor fi ca pe PS4, X1, PC..adica vor lipsii niste miscari, nu va fi la fel de real dar ma multumesc asa deocamdata. big grin mersi de raspuns

2 răspunsuri:
| Jula_Alex_2002 a răspuns:

Salut. Da, asta e un avantaj cu Online ul de la ps3... și la xbox360 plătești. Fețele lor sunt la fel, însă pe nextgen totul va fi mai realistic... am văzut asta în pes 17 demo. Pe x360 gazonul parca e o iarba arsa și stadionul e cam nasol, însă e acceptabil