| codrutz0000 a întrebat:

Uitați,de ceva timp, cam 3 luni simt o durere destul de enervanta la incheietura. Totul a început acum 3 luni când m am trezit cu o durere îngrozitoare la mana,însă acum nu mă doare la fel de tare ca atunci, dar tot mă doare și mă încurcă în diferite situații.
Uitați și zona în care simt : http://imgur.com/pQAI5hq
,iar când încerc sa rotesc incheietura trosnește ceva acolo.
p.s. Mă doare în zona Chistului din poza (după mine)
va rog aveți idee?

1 răspuns:
| Gligor_Flavius_2000 a răspuns:

Eu iti recomand sa mergi la un doctor iar el iti va zice ce ai...Si numinteleg de ce ai asteptat 3 luni daca nu iti trecea dupa cateva zile puteai sa mergi la doctor sa nu se agraveze cumva situatia.