| Papusika1Mika a întrebat:

Scuzati categoria, insa am nevoie urgent... stie cineva vreo metoda sau se poate face ceva in cazul in care compiuterul tau,, Isi trage aer,, si se aude deja prea mult zgomot iar citeodata si mai si stinge! Se poate face ceva ca sa nu mai faca asa?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Se curăță ventilatoarele de praf!

| Papusika1Mika explică (pentru Azµre):

Pai da, dar cum se curata?

| Azµre a răspuns (pentru Papusika1Mika):

Un specialist să îți facă treaba asta nu tu. Se suflă cu aer

3 răspunsuri:
| EllaMelly a răspuns:

Pai cel mai bine e sa-l duci la reparat ca si al meu s-a stricat(nu se mai aprinde)si o sa-l duc la cineva sa-l faca asa ca fa si u acelasi lucru, se stinge din cauza ca nu ai ventilator la el si daca nu il putin mai sus decat biroul se incinge pana se inchide de tot.big grin