| CezaraEM a întrebat:

Se intampla ceva cu calculatorul meu daca arata Genuine? adica daca nu umblu la el si il las, e ok sau nu?

Si cum scap de chestia asta windows genuine

Răspuns Câştigător
| xJuliusx a răspuns:

Ai aici cinci metode de a scapa de windows genuine:
http://www.wikihow.com/Remove-Windows-Genuine-Advantage-Notifications

| CezaraEM explică (pentru xJuliusx):

Super site, merci mult de tot, am reusit sa scap! big grin
Ai funda...

5 răspunsuri:
| endeavour a răspuns:

Iti apare Genuine deoarece windowsul tau este expirat singura metoda sa scapi de el ii se iti reinstalezi windowsul. Nu stiu ce sistem pc ai dar e probabil ca pc-ul sa se intrerupa la un interval de 20-30 minute

| Seraphh a răspuns:

Îți apare deoarece nu ai un Windows original și nu este patch-uit cum trebuie. S-ar putea să te trezești cu poliția la ușă să îți dea amendă pentru piraterie.

Glumesc laughing trebuie doar să îți pui un windows bun și nu îți va mai apărea.

| CezaraEM explică (pentru Seraphh):

Stai sa iti zic: Windowsul meu e original, dar am creat o imagine de rezerva pentru orice eventualitate, de curand calculatorul mergea cam greu si voiam sa reinstalez totul, dar era prea mult de facut asa ca am bagat imaginea asta de rezerva, care pe vremea cand am facut-o era prin 2010! Iar acum calculatorul merge foarte bine, intelegi? arata GENUINE ca acea imagine nu ar fi originala! ceva de genu'...big grinbig grin intelegi acum?