| anonim_4396 a întrebat:

Se poate instala viber pe o tableta cu 3g dar cu o cartela nevalabila?

Răspuns Câştigător
| TeooQrr12 a răspuns:

Da,se poate instala doar ca nu vei putea vorbi din cauza cartelei. happy Funda?

5 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Da, se poate instala dar iti trebuie un numar de telefon valabil pentru ca dupa iti va cere un cod pe care ti-l trimite prin SMS.

| Themisterman a răspuns:

Se poate descarca toate aplicatile de pe tableta ta, poti conversa numai pe site-urile de socializare!
Dar viber la fel dar, nu poti vorbi cu persoanele de pe contact!
BAfta!

| anonim_4396 explică (pentru Themisterman):

Multumesc! Am incercat aseara dar fara nici un rezultat, cred ca am gresit eu ceva.Inca o data multumesc.

| Coman_Laur_1997 a răspuns:

Da se poate instala.

| anonim_4396 explică (pentru Coman_Laur_1997):

Multumesc, am sa incerc.