| fmarius86mario a întrebat:

Salut Mi-am cumparat o tableta insa nu e cu cartela.si as fi vrut sa am Viber sau Watap da cum nu e cu cartela nu pot avea...un program asemanator pentru tableta nu stii?

Răspuns Câştigător
| NYK4u a răspuns:

Iti faci cont Viber pe telefon si apoi te loghezi si pe tableta cu codul trimis de ei. La mine a mers pe laptop. O zi buna

| fmarius86mario explică (pentru NYK4u):

Mersi o sa incerc asa happy

| fmarius86mario explică (pentru NYK4u):

Salut...vreau sa descac WhatsApp Messenger pe tableta si imi zice ca nu-i compltibil cu tableta de ce? Viber a mers?happy mersi mult pentru raspuns

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu. Fa-ti cont de pe un telefon cu o cartela, iar apoi downloadezi programele pe tableta dar cu, codul primit pe telefon de la ei happy